Dananın kuyruğu ne zaman kopacak belli oldu

Dananın kuyruğu ne zaman kopacak belli oldu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.11.2013 - 16:56
Blizzcon'a haftalar kala heyecanlı bekleyiş
Hearthstone betada, Heroes of the Storm resmen açıklandı. Blizzcon'a haftalar kala Blizzard hayranları tek bir şeye kenetlendi, tek bir şeye odaklandı: WoW'un bir sonraki ek paketi. 8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Blizzcon'u zaten bu bilgi için bekliyorduk, şimdi artık beklememiz gereken saati dâhi biliyoruz. Blizzard'ın yeni açıkladığı fuar takvimine göre tam olarak Cuma günü TSİ 22.30'da "World of Warcraft: What's Next" isminde bir sunum yapılacak. İsmi herhangi bir şüpheye yer bırakmıyor olsa da altını çizelim, dananın kuyruğu büyük ihtimalle bu sunumda kopacak; WoW'un bir sonraki ek paketi burada açıklanacak.

Dananın kuyruğu ne zaman kopacak belli oldu
Bunun haricinde aynı gün TSİ 00:15'te Hearthstone, 01.30'da Diablo III: Reaper of Souls, 02:45'te Heroes of the Storm sunumları gerçekleşecek. Bunlar gerçekleşirken bir yandan Diablo III hikâyesiyle, WoW'un sanatıyla ve StarCraft II ile ilgili genel olarak paneller ve turnuvalar devam edecek. İkinci gün ise Ana sahne 20:00'deki WoW canlı Raid'inden sonra gece yarısına kadar Warcraft evrenine ait. 21:30'daki Raids, Oynanış, Quest ve Dahası sunumundan sonra ikinci bomba geliyor: Warcraft filmi TSİ 23:00'da ana panelde tanıtılacak. Ardından da 00:30'da WoW soru cevap seansı olacak. İkinci günün panelleri de WoW'un sesi, Diablo III oynanış sistemleri, Heroes of the Storm ve Diablo III soru cevap seansları üzerine. Hepimize hayırlı olsun!
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 02:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×