Dance Central'a Rihanna desteği

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 28.12.2010 - 10:06
Yeni figürlere hazır mısınız?
Kinect’in en başarılı oyunu olarak gösterilen Dance Central’a yeni bir DLC geliyor. Bu DLC içeriğinde Janet Jackson’dan “Control”, Rihanna’dan “Disturbia” ve Blur’dan “Girls & Boys” parçaları olacak. Parçaların her birinin fiyatı 240 Microsoft Puanı (3$) olarak belirlenmiş. 

Belirlenen fiyatın Rock Band için yayınlanan DLC’nin fiyatından yüksek olması üzerine gelen eleştirilere ise Dance Central Proje Lideri Kasson Cooker şöyle cevap vermiş: “Dance Central’a yeni bir şarkı ekleyebilmemiz için önce şarkıyı seçmeli ve lisans haklarını satın almalıyız. Sonra bu şarkının dans figürleri için bir koreografla anlaşmalı, ona hareket takibi kostümü giydirmeli, bu sayede animasyonları oluşturmalı ve sesleri bütün bu görsel yapıya oturtmalıyız. Bu bahsettiğimiz süreç hem çok para hem de çok zaman harcatan zorlu bir süreçtir.”

Kasson Cooker’ın ayrıntılı bir şekilde açıkladığı bu zorlu sürecin oyun içerisine nasıl yansıdığını görmek için ise aşağıdaki videoyu izlemelisiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 12:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dance Central'a Rihanna desteği

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×