Dans Etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ünlü dans simulasyonunun devam
Ünlü dans simulasyonunun devamı olan DDR Ultramix 3 sonunda açıklandı. Yeni oyunun ilk oyuna göre çok daha kapsamlı ve bir o kadar da eğlenceli olacağı söylentileri var etrafta. Yapımcı firma oyun hakkında bir kaç ufak tefek ipucu verdi bunlar başında oyunda bulunan modlar geliyor bunlar kısacası şöyle: Oyunda Freestyle, Quest ve Jukebox mod adında üç mod bulunacak bu modların özellikleri ise; Freestyle Mode: İstediğiniz müzik ile istediğiniz şekilde dans edebileceksiniz. Quest Mode: Belli bir görev doğrultusunda şehirden şehire dolaşıp kariyer yapacaksınız. Jukebox Mode: Burda ise konsolunuzu bir müzik kutusu olarak kullanıp oyun ile beraber gelen 65 şarkıyı dinleyeceksiniz yada bunlardan sıkılırsanız internetten yeni şarkılar indireceksiniz.

Bunlar dışında oyundaki karakterinizi geliştirebilceğiniz buna karşın bölümleri daha kolaylıkla gecebilceğiniz de söyleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 10:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dans Etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×