Dante’nin Cehennemi!

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Dante’nin Cehennemi!

EA’nın bu yeni, henüz isimsiz “cehennem” projesinin altında neler var acaba? Söylenenlere bakılırsa Electronic Arts, "Dante Alighieri’nin" edebi şaheseri “İlahi Komedya”ya dayalı yeni bir oyunun yapımıyla uğraşıyor. Amerikalı film dergisi Variety’nin haberine göre EA, hâlihazırda pazarlıklarda bulunmakta ve oyunu müteakip bir film stüdyosuyla oyun filmi tasarlamaktaymış. Tamam haberin bu kısmı pek şaşırtıcı değil, zira EA son zamanlar hangi oyununu beyaz perdeye aktarmadı ki?

Habere devam edecek olursak; Warner Bros teklifi reddetmiş. Fakat Universal, Paramount ve Regency stüdyoları filmleştirme hakları hususunda kararsızlarmış. EA’nın gitgide film işine girmiş olması, yukarıda da belirttiğimiz gibi pek de yeni bir şey değil; şu an "The Sims", "Army for Two" ve "Mass Efect’in" de film çalışmaları planlanmış vaziyette.

KAYNAK
Dante’nin Cehennemi!
gameswelt.de


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 09:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dante’nin Cehennemi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×