Dark Orbit

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.07.2010 - 17:09
Uzaydaki bilinmeyenleri çözmeye gidiyoruz
ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bigpoint'in F2P oyunlarından olan Dark Orbit, uzayda geçen bir MMORPG. Oyuna üye olduktan sonra karşınıza ilk olarak seçebileceğiniz üç şirket geliyor. Bunlar Mars Mining Operations (MMO), Earth Industries Corporation (EIC) ve Venus Resources Unlimited (VRU). Her birinin farklı özellikleri var. MMO'nun özelliği hammadde yağmalamak, EIC ise daha insancıl fakat emir-komuta zinciri mevcut, VRU'da ise takım olarak galaksiyi korumak asıl amacımız. Bu şirketlerden birine üye oluyoruz ve düşman gemileriyle savaşıp, galaksiden hammadde topluyoruz. Bu şekilde para kazanarak, daha gelişmiş gemiler almaya çalışıyoruz.

Oyun, oldukça ayrıntılı. O kadar farklı seçenek mevcut ki, başkalarıyla aynı konfigürasyona sahip gemileri görmek imkansız gibi. Başladığınız gibi bir miktar Uridium, biraz kredi ve küçük bir geminiz oluyor. Sonrasında ise maden toplayarak ya da görev yaparak paranızı arttırmanız gerekiyor. Bundan sonra daha gelişmiş gemi ve silahlarla daha üst seviyelere çıkmaya çalışıyorsunuz.

Dark Orbit
Taktiğini belirle ve düşmanını uzayın karanlıklarına gönder

Dark Orbit tamamen Türkçe. Ancak küçük dil hataları da gözden kaçmıyor. Bunun dışında oyunda çeşitli klanlar var ve isterseniz bu klanlara katılabiliyorsunuz. Savaş ekranı, bir tarayıcı oyunu için oldukça iyi ve animasyonlar da ilgi çekici. Bütün hareketler gerçek zamanlı olduğundan dolayı, diğer kullanıcıların hareketlerini görebiliyor ve onlarla konuşabiliyorsunuz. Sesler ise bir uzay oyunu için oldukça uygun ve tarayıcı tabanlı bir oyuna göre çok iyi.

Asıl ilginç olan ise Dark Orbit'le birlikte ayda bir kez olmak üzere 10.000 avro kazanma şansınız bulunuyor. Kazandığınız paralar banka hesabınıza yatırılıyor. Bir tarayıcı oyunu için üst düzey olan Dark Orbit, denenmesi gereken ve kendinizi kaptıracağınız bir yapım.

ÜCRETSİZ OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 09:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dark Orbit

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×