Dark Souls 2, tercihini 2014'ten yana mı yapıyor?

Dark Souls 2, tercihini 2014'ten yana mı yapıyor?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 18.12.2012 - 09:52
Yoksa bu bir tercih değil, mecburiyet mi?
Dark Souls hayranlarının şüphesiz şu aralar en çok ilgilendiği konu, VGA'da gösterilen Dark Souls 2 videosu, ve devamında bekledikleri yeni haberler olmuştur. Beklenen bu haberlerden en önemlisi, fakat hayal kırıklığına uğratacak derecede olanı ise bugün açıklandı.

Dark Souls 2, tercihini 2014'ten yana mı yapıyor?
Edge Dergisi'nde yayımlanan son rapora göre, Dark Souls 2'nin şu an sadece %25'lik bir kısmı tamamlanabilmiş. Bu yüzden 2014'ten önceye yetişememe ihtimalinin çok yüksek olduğu açıklandı. 2011'den beri çalışmaları hızla sürdürülen oyun, başlarında Tomohiro Shibuya ve Yui Tanimura olmasına rağmen bu şekilde bir gecikmeye izin verebiliyorsa, bu demektir ki From Software'in işleri bir hayli fazla.

Dark Souls 2'nin grafiklerinin Watch Dogs ve Star Wars 1313 ile karşılaştırılabilecek kadar güzel olacağı yönündeki açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Oyunun kesinlikle yeni jenerasyona hazır olacağı konusunda kendinden emin olan yapımcılar, bakalım ortaya nasıl bir eser çıkartacak.

Daha fazla ertelenmenin olmaması dileğiyle. Detayları takip edeceğiz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 10:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×