Dark Souls çıkış tarihi belli oldu

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.04.2011 - 11:08
Biraz daha bekleyeceğiz gibi duruyor.
Dualshockers sitesinin haberine göre, From Software'in oyunu Dark Souls'un çıkış tarihi yavaş yavaş belli olmaya başladı. Çıkış tarihi ile ilgili dedikodular dönmesine rağmen elimizdeki tek sağlam bilgi oyunun PS3 ve X360 platformlarına geleceği ve oyunun Demon's Souls oyununa göre çok daha zor olacağı.

Dark Souls çıkış tarihi belli oldu
Sitenin haberine göre ise oyunun çıkış tarihi olarak 2011 yılının sonları gösteriliyor. 2011 yılının sonları dendiğinde akla gelen ilk ay Eylül olduğundan oyunu Eylül ayında bekleyebiliriz. Tabi bir dedikodu olduğunu ve oyunun daha ertelenebileceği gerçeğini de gözardı etmemek gerekiyor.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dark Souls çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×