Dark Souls: Pendant gizemi çözüldü

Dark Souls: Pendant gizemi çözüldü

Mert  Günhan
Mert Günhan 6.11.2012 - 15:28
Dark Souls'ta bulunan gizemli eşyanın fonksiyonu neydi?
Dark Souls şüphesiz oldukça gizemli ve karanlık bir oyun. Oyuncular arasında gezen pek çok mit var. Bu mitlerden birisi oyunun başlangıç eşyalarına dair.

Oyunda başlangıç eşyalarından hepsinin bir çeşit etkisi varken Pendant'ın herhangi bir gözle görülür etkisi yoktu. Bu durum oyuncular arasında eşyanın oyunun çeşitli kısımlarını etkilediğine dair bir dedikodu başlamasına sebep olmuştu.

Kimilerine göre Pendant oyunun sonunu etkiliyordu fakat henüz kimse nasıl olduğunu çözememişti Konuyla ilgili son noktayı Dark Souls yönetmeni Hidetaka Miyazaki koydu. Miyazaki'nin dediğine göre Pendant şakadan başka bir şey değil. Yani oyuna bir etkisi yok.

Fakat şimdi oyuncular bunun bir blöf olduğunu, eşyanın oyunun en büyük gizemlerinden birisini açığa çıkarttığını söylemeye başladı.

Şüphelenmiyor değiliz...

Dark Souls: Pendant gizemi çözüldü
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×