Dark Souls Remastered'ın çıkış tarihi, Switch için ertelendi

Mehmet Atilla Turan 17.04.2018 - 18:14
Bu ertelenme sadece Switch için geçerli.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Nintendo Direct'te yeni oyunlar ile beraber eski oyunların da tekrar getirildiği de görmüştük. Bunlardan en dikkat çekeni ise elbette Dark Souls Remastered olmuştu. Yapımcı From Software, sonrasında Dark Souls Remastered'ın sadece Nintendo Switch için değil, aynı zamanda PC, PS4 ve Xbox One platformlarına geleceğinden bahsetmişti. Dark Souls Remastered'ın Nintendo Switch'teki farkı ise şimdilik sadece özel bir Amiibo'ya sahip olmaktan ibaret.

Remastered sözü, çoğu hayranı sevindirmişti

From Software, yayınladıkları bildiri ile Dark Souls Remastered'ın çıkış tarihini değiştirdi. Normalde 25 Mayıs 2018 tarihinde Nintendo Switch'e çıkması beklenen yapımın çıkış tarihi "yazın sonlarına" olarak değiştirildi. PC, PS4 ve Xbox One versiyonları ise belirtildiği gibi 25 Mayıs 2018 tarihinde satışa hem fiziksel hem de dijital kopya olarak satılacak, fakat Nintendo Switch'te oynamak isteyenlerin biraz beklemesi gerekecek.

From Software'in belirttiğine göre gecikmenin nedeni uyarlamaların daha iyi olması için ek sürede çalışmaları gerektiği oldu. Nintendo Switch hem el konsolu hem de ev konsolu görevinde olduğu için Dark Souls Remastered'ın buna göre uyarlanması ve iyi bir şekilde optimize edilmesi gerektiği belirtildi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2024 12:26
Kalan Karakter: 300 Gönder
Naru61
Naru61 18.04.2018 07:52
Yapacak birşey yok.Bekleyeceğiz.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Dark Souls Remastered'ın çıkış tarihi, Switch için ertelendi
İlginizi Çekebilir