Darksiders: Genesis'te 11 bölüm olacak oyunu bitirmek 15 saat sürecek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 26.11.2019 - 10:23
Yeni model Darksiders

İzmoterik bakış açısıyla oynanan yeni Darksiders oyunu Darksiders: Genesis'in oynanış süresi belli oldu. Geliştirici firmadan gelen açıklamaya göre Diablo 3'e benzerliği ile dikkat çeken yapımda 11 bölüm olacak ve oyunu bitirmek yaklaşık 15 saat sürecek. Escapist Dergisi'ne konuşan tasarım yönetmeni Steve Madureira yeni Darksiders mekaniğinin an oyundan çok farklı hissettireceğini belirtti. Darksiders: Genesis'te 11 bölümün yer alacağı ve bu bölümlerde toplam 5 boss ile kapışacağımız açıklandı.

Darksiders: Genesis'te 11 bölüm olacak oyunu bitirmek 15 saat sürecek

Darksiders: Genesis PC ve Stadia için 5 Aralık'ta Playstation 4, Xbox One ve Switch için ise 14 Şubat 2020'de yayınlanacak.

"Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak KONSEY'in görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan KIYAMET ATLISI Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler. Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan SAVAŞ ve ÇATIŞMA'ya yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge'yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma'nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge'yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar."

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 09:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2019 03:02
Demekki gerçekte 5 saat sürecek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders: Genesis'te 11 bölüm olacak oyunu bitirmek 15 saat sürecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×