Darksiders: Wrath of War'dan yeni tanıtım videoları

Ceren Güneş
Ceren Güneş 14.11.2010 - 10:23
Darksiders: Wrath of War'dan yeni tanıtım videoları

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Vigil Games tarafından, XBox360 ve Playstation 3 platformlarına geliştirilen, Single ve Multiplayer mod seçeneklerine sahip aksiyon-macera temalı, RPG tarzı oyun ''Darksiders'' karakterlerinden The Watcher ve War için yayımlanan trailerları buradan izleyebilirsiniz. Yapılan açıklamaya göre de dağıtımı THQ tarafından yapılacak olan oyun, 1 Ocak 2010 tarihinde raflardaki yerini alacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders: Wrath of War'dan yeni tanıtım videoları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×