Darksiders'a büyük indirim

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 5.08.2011 - 11:32
Gamersgate'ten yaz tarifesi
Gamersgate sitesi Darksiders'ın fiyatında %75'lik bir indirim yaparak 5 dolara indirdi. Vigil Games'in geliştirdiği yapım geçtğimiz sene PC, X360 ve PS3 platformları için çıkmış ve oldukça beğenilmişti. Oyunun devamı olan Darksiders 2'nin ise geliştirilmesi sürüyor.

Darksiders'a büyük indirim
İkinci yapımda War (Savaş) yerine Death'i yani ölümü kontrol edeceğiz. Darksiders 2, 2012'de PC, X360 ve PS3 için piyasaya sürülecek.
Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Darksiders'a büyük indirim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×