Dawn of War III'ün yeni güncellemesi yayınlandı

Dawn of War III'ün yeni güncellemesi yayınlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 1.06.2017 - 00:19
Yapay zekada ciddi gelişmeler mevcut
Relic'in efsanevi RTS serisi Dawn of War III, geçtiğimiz hafta PC platformuna özel olarak satışa sunulmuştu. Oyunculardan ve kritiklerden ortalama yorumlar ve puanlar alan yapım, başarılı bir oynanış mekaniği sunuyor olsa da, az sayıdaki içerik sıkıntısı nedeniyle beklentileri tam olarak karşılayamamıştı. Yapılan güncellemeler ile birlikte oyundaki hataları ve eksiklikleri gidermeye devam eden Relic, sorunsuz bir oyun deneyimi için çalışmalara devam ediyor.

Dawn of War III'ün yeni güncellemesi yayınlandı
Bugün yayımlanan yeni güncelleme ise oyunun yapay zekasını ciddi derecede geliştiriyor. Daha akılcı hamleler yapan yapay zeka, artık bizi daha da fazla zorlayacak. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca oyunun 4K performansı da geliştirilmiş. Yeni güncelleme tüm bunlara ek olarak irili ufaklı birçok hata düzeltmesi de içeriyor. Yeni güncellemeyi Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 1.06.2017 16:05
Ulan zaten yapay zeka zorluyordu şimdi hep sıçtık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×