Daylight'ın hikâye detayları açığa çıktı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.12.2013 - 21:20
Her şey o hastanede başladı...
Zombie Studios tarafından geliştirilen, Atlus'un dağıtacağı korku oyunu Daylight'ın hikâyesine dair ilk detaylar en sonunda gün ışığına (gördünüz mü kelime oyununu?) çıktı. Oyundaki ana karakterimiz Sarah Gwynn isimli, Mid Island Bay hastanesinde uyanan bir kadın olacak. Bu hastane sıradan bir hastane değil; hatta her başarılı korku eseri gibi, mekânın ana karakterden rol çaldığını söylemek mümkün. Mid Island Bay hastanesi 1940'ların sonunda yanı başında meydana gelen bir facia sonrası morga çevrilmiş, ardından da bu kadar fazla yükü kaldıramayıp kapanmış. En son Mid Island Bay hastanesi ile ilgili gerçekleşen gelişme 1983 senesinde olmuş, G&C isimli derin cepleri olan bir firma hastaneyi satın alıp, zenginlere hizmet veren bir merkeze dönüştürmek için çalışmalara başlamış, fakat ani bir kararla vazgeçmişler.

Daylight'ın hikâye detayları açığa çıktı!
Bu vazgeçişin sebebini araştıran kasaba yetkilileri G&C'nin arkasında 12 mezar büyüklüğünde delikten başka bir şey bırakmadığını fark etmiş. Biz Sarah Gwynn olarak bu hastanenin -ve bizim niye orada uyandığımızın- gizemini yavaşça çözmeye çalışacağız. Sağlam bir korku oyunu için her şey yerli yerinde gibi duruyor değil mi? Kendisi de bir aktör olan mekân, temelinde ne yattığı bilinmeyen bir gizem ve korkunç bir kaza. Bakalım sağlam bir oynanış da bu muhteşem üçlüye eklenip kutsal komboyu oluşturacak mı? Bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daylight'ın hikâye detayları açığa çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×