Days Gone'da zorluk seviyesini değiştirmek mümkün olmayacak

Days Gone'da zorluk seviyesini değiştirmek mümkün olmayacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.05.2018 - 13:30
Days Gone'dan bilgi yağmaya devam ediyor.

Syphon Filter serisi ile tanıdığımız Sony Bend Studio'nun geliştirdiği, PlayStation 4'e özel oyun Days Gone'da zorluk seviyesini değiştirmek mümkün olmayacak. Days Gone'ın 1 saatlik uzun bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Yayınlanan oynanış videosuna bakarak, bazı kullanıcılar, oyunda bir zorluk değiştirme seçeneğinin olmadığı izlenimine kapılmıştı. Oyuncuların kafasında oluşan bu soru işareti, yapımcı firma Sony Bend Studio tarafından ortadan kaldırıldı. Sony Bend oyunda farklı zorluk seviyeleri bulunmadığını doğruladı.

Days Gone'da zorluk değiştirme seçeneği bulunmayacak

Days Gone'ın yapım süreci hala devam ediyor. Yapımcı ekipten gelen yeni bilgilere göre oyunda bir zorluk değiştirme seçeneği olmayacak. Yapımcı ekipten gelen açıklamaya göre;  oyunun kendisinin zaten oldukça zor olduğu, kolay olmasının heyecanı öldüreceği ve zorluğun oyuncuların deneyimini olumlu yönde etkilemesi için çalışıldığını belirtilmiş. Zaten, kıyamet sonrası hayatta kalmanın kendisi de oldukça zorlu bir süreç denerek, oyunda neden bir zorluk seçeneği bulunmadığı açıklanmış. Bakalım alınan bu karar oyunun mekaniklerine nasıl bir etki gösterecek. Days Gone'ın 2019 yılı içinde PlayStation 4 ve PlayStation Pro için çıkış yapması bekleniyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 20:37
zor olma ihtimali yok, casual olacaktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 17:45
Bence mantıklı zor olması oyundaki keyifi arttıracak bişey heyecanla beklediğim bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 14:02
Saçma olmuş zorsa millet bırakır satar ki? Zorluk olması gerek GoW'daki LoU'daki gibi. Herkes DS4'ü şahane kullanmıyor bu da capon rpg si değil. Bence saçma bi hareket olur en azından 2-3 zorluk seçeneği olmalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×