Days Gone'ın geliştiricisi yeni bir oyun üzerinde mi çalışıyor

Days Gone'ın geliştiricisi yeni bir oyun üzerinde mi çalışıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 4.05.2018 - 16:14
Gerçi Daha Days Gone ortada yok

PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Days Gone ile ilgili yeni video veya bilgiler yapımcı firma Sony Bend Studio tarafından veya PlayStation kanadından uzun süredir paylaşılmıyor. Ancak çıkan bir söylentiye göre Days Gone, Sony Bend Studios ekibinin PlayStation 4'e özel geliştirdiği tek oyun değilmiş

Days Gone'ı geliştiren ekip, PS4' özel bir oyun daha mı geliştiriyor.

Daha önce, Syphon Filter gibi bir PlayStation klasiğini yapan, Uncharted: Golden Abyss gibi işlere imzasını atan, son olarak da PlayStation özel oyunu Days gone'ı geliştiren, Sony Bend Studio'nun şu anda üzerinde çalıştığı tek oyun, Day's Gone olmayabilir. Sony kanadından açılan bir iş ilanı bu söylentilerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Açılan ilana göre, gizli tutulan bir proje için Sony Bend Studio bir programcı arıyor. Konu ile ilgili henüz bir onay veya yalanlama gelmedi.

Sony Bend Studio'nun üzerinde çalıştığı Days Gone için henüz bir çıkış tarihi verilmedi ancak oyunun 2018 yılı içinde çıkış yapması beklenmiyor. Days Gone'ın E3 2017 için yayınlanan videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 18:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2018 08:50
Güzel oyun vesselam ama devamlı fragmanını izliyorum, çıkmak gibi bir düşüncesi yok gibi, anladığım kadarıyla videolarıyla uzun bir süre tatmin olacağız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 21:59
bi bannerlord kadar olamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×