Days Gone'ın yönetmeni oyunun kaç saatte bitirildiğini bilmiyor

Days Gone'ın yönetmeni oyunun kaç saatte bitirildiğini bilmiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 24.05.2018 - 13:09
Ama biz biliyoruz.

Syphon Filter'ın geliştiricisi Sony Bend Studio'nun yeni oyunu olan Days Gone, oyuncular üzerinde büyük bir beklenti oluşturmayı başardı. Aksiyon, hayatta kalma ve açık dünya öğelerini bir arada harmanlayan oyunun yönetmeni, ilgi çekici bir açıklamada bulundu. Yaptığı röportajda oyunun bitirilme süresi hakkında bir soru alan yönetmen Chris Reese, oyunun kaç saatte bitirildiğini bilmediğini belirtti. Bitirmek için çok fazla zaman gerektiğini belirten Reese, oyunun dünyasında oldukça fazla zaman harcamanın mümkün olduğunu söyledi. Esprili bir dil ile oyunu öven yönetmenin bu cevabının aksine oyunun kaç saatte bitirileceği zaten geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Days Gone oyununu bitirmek kaç saat sürüyor?

İlk olarak E3 2016 fuarında gösterilen Days Gone'ı bitirmek, 30 saatten fazla sürüyor. Game Informer'ın belirttiği bu bilgi doğrultusunda sadece ana senaryonun yaklaşık 30 saat civarında sürdüğünü belirtelim. Oynanışın içerisine yan görevleri de kattığımızda bu süre 40 saate kadar uzayabilir. E3 2018 fuarında küçük bir sunum eşliğinde gösterilmesi beklenen yeni oyun, bakalım oyuncuları memnun edecek mi? 2019 yılında çıkacağı belirtilen Days Gone, sadece PlayStation 4'te oynanabilecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 23:25
Merlin hayırdır bu sefer gömmemişsin oyuna. Objektif olabildiniz sonunda. Haberi yazan arkadaş heyecanlı değilse biz napalim? Şahsen ben duyuruldugunda gidip ps4 aldim bu oyun için. Motorcu teması oyunlarda nadir gördüğümüz bir şey.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 14:34
Bir karar ver Merlin onceki haberde Oyunculari pek fazla heyecanlandirmayan oyun diyordunuz bu sefer de buyuk beklentiye sokan oyun diyorsunuz. O onceki haberde yazan arkadasa soyleyim kardesim sirf bu oyunu oynayabilmek icin PS4 aldi simdiden :D
rebitek
rebitek 24.05.2018 22:19
Etrafta zevkle motorsiklet sürebileceğimiz fazla aksiyon oyunu olmadığı için bende bu yönde beklentim var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×