DayZ, konsollara geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 6.02.2018 - 10:31
Şaka değil mi? Lütfen şaka olsun.

DayZ ile patlak veren erken erişim furyasına yüzlerce oyun katıldı ve tam sürüme geçti. Ancak bir Arma modu olarak hayatına başlayan, sonrasında büyük bütçeli bir oyun projesi halini alan DayZ, hala piyasaya çıkamadı. Geliştirici tarafında da zaman zaman sıkıntıların yaşandığı oyun ile alakalı şimdi ise ilgi çekici bir duyuru geldi. Açık dünya hayatta kalma oyunu olan DayZ, resmi Twitter hesabından bir kullanıcıya oyunun Xbox One platformuna geleceğini açıkladı. PlayStation 4 platformu konusunda emin olamadıklarını, ancak oyunun ilerleyen dönemlerde PlayStation 4'e de çıkacağı belirtildi.

DayZ, PC platformundan sonra konsol platformuna geliyor

2013 yılında erken erişime giren oyun, aradan yaklaşık 5 sene geçmesine rağmen hala tamamlanamadı. Hata üstüne hata ve geliştiricilerin ilgisizliğinden sıkılan oyuncular aynı tadı H1Z1, Fortnite ve Playerunknown's Battlegrounds'ta aradılar. PUBG'nin başarısı üstüne çalışmalarına hız katan DayZ geliştiricileri, bakalım PC platformunda yapamadıklarını konsol platformunda yapabilecekler mi?

Xbox Game Preview sistemi adı altında konsola çıkması beklenen DayZ'nin, konsollarda da tam performanslı bir şekilde çalışamayacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 23:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 11:08
Önce bizleri dolandirip aldıkları paraların hakkını versinler 5 sene olmuş 1 arpa boyu yol kat edemediler ve hala daha milleti sömürecez die uğraşıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 6.02.2018 17:38
Oyun şuan ki haliyle tam sürüme geçse idi en baştan ne rekorlar kırardı...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 13:50
PC ye çıkmadı daha oyunun yapımcısı oyunu terk etti parayı bulunca. Desteklemeyin haber bile yapmayın şöle oyunları. Erken erişim denen saçma işler. Demo bedavayken adını değiştirip erken erişim yapıp milleti sömüren sistem bu. Bannerlordun açıklamasına hak veriyorum yeminle. Haram olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 13:27
Bunu konsola alacak canlı.. O konsoluna bu hakareti yapacağına konsolunu camdan fırlatsın daha iyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
DayZ, konsollara geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×