DC Universe Online’da Halloween temalı büyük hata!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.10.2012 - 19:32
Şeker mi, kahramanlık mı?
16 Ekim ile 6 Kasım 2012 tarihleri arasında, DC Universe Online (DCUO), yeni oyun içi etkinliği “The Witching Hour” (Cadılar Zamanı) ile Halloween’ı kutluyor. Sinsi Klarion the Witch Boy yüzünden tüm cehennem olduğu gibi Gotham City’nin üzerine çullanırken maskeli cadılar sokaklarda dehşet saçarak, kapı kapı dolaşıp Halloween kutlayanlara yapmadıkları işkence bırakmıyorlar.

DC Universe Online’da Halloween temalı büyük hata!
Kahramanlardan beklenen ise  bu tehlikeli hayaletleri durdurmaları. Ama Kötüler sıkıntı yaratmaya devam ediyorlar. Sonunda oyuncuların “Geceyarısı Maskeli Balosu”na katılmak üzere Goth kulübüne girmeleri ve Klarion’u alaşağı etmeleri gerekiyor. Çünkü Klarion  sihirli Kahramanların ve Zatanna Black Adam ve Tala gibi Kötülerin yeteneklerini çalarak gücünü daha da artırmayı başarıyor. Oyuncular  gösterdikleri çabalar sonunda çanta dolusu eşya ödülü kazanabiliyorlar. Bunların arasında yeni eşyalar, yepyeni ve güçlü bir hayvan ve Kurukafa Maskeleri ve Korkunç Hayalet Maskeleri gibi ürkütücü maskeler yer alıyor.

DC Universe Online hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.dc-universe-online.eu adresini ziyaret edin.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
DC Universe Online’da Halloween temalı büyük hata!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×