DC Universe Online, Cadılar Bayramı DLC'sini alıyor!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 2.10.2012 - 11:24
Şaka mı, şeker mi, yoksa alev adam mı istersiniz?
SoE bugün DC Universe Online için yeni DLC'yi açıkladı. The Witching Hour olarak adlandırılan bu DLC'nin ana teması Cadılar Bayramı olacak. Yeni kostümler ve görevler dahilinde, farklı bir atmosferde farklı bir kahramanlık hikayesi yaşayacağız.

DC Universe Online, Cadılar Bayramı DLC'sini alıyor!
DLC'nin ana hikaye zinciri ise şu şekilde olacak; The Witch Boy adıyla çağırılan Klarion, diğer kahramanların gücünü çalıp Gotham şehrinde terör estirmekte. Diğer zebani ve kötü adamlarla parti veren Klarion'u durdurmak bize düşüyor. Bu partileri basıp, Klarion ile savaş alanına çıkabilirsiniz. Savaşı kazandığınızda ise yeni zırh ve silahlarla ödüllendirileceksiniz.

Bu yeni DLC, Game Update 19'un bir bölümü olarak önce DCUO PC Test için yayımlanacak. Daha sonra diğer sunuculara da kesin olarak çıkacak olan DLC için henüz kesin bir tarih yok. Detayları takip edeceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 12:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
DC Universe Online, Cadılar Bayramı DLC'sini alıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×