DC Universe Online: Origin Crisis artık aramızda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 15.05.2013 - 11:35
Evrenin kaderi tehlikede
ProSiebenSat.1 Games ile Sony Online Entertainment, DC Universe Online (DCUO) efsanesinin yedinci eklenti paketi Origin Crisis’i bugün yayınladı. Yedinci eklenti paketinde ileri seviyedeki çok oyunculu ve solo maceralar, oyuncuları alternatif gerçekliklerle yüzleştirecek ve sevdikleri Kahraman ve Kötü Adamların geçmişini değiştirmelerini sağlayacak. Ayrıca Origin Crisis, oyuncuların  zamanı ve mekanı değiştirerek  ikonik karakterlerin hayatını manipüle etmesini mümkün kılan, DCUO’nun en yeni güç seti Kuantum’u da beraberinde getiriyor.

DC Universe Online Kreatif Direktörü Jens Andersen, “Batman’in annesi ve babası hiç ölmeseydi ya da Superman, Lex Luthor ile birlikte çalışsaydı ne olurdu? Zaman yolculuğu fikrini değerlendirmeyi ve bu alternatif boyutlara girmeyi çok istedik” diyor ve devam ediyor; “Bu yedinci eklenti paketinde gerçekten etkileyici hikayeleri seçtik ve oyuncuların en sevdiği kahraman ve kötü adamları ilk bu yola teşvik eden şeyleri değiştirmesine olanak tanıyarak dünyanın nasıl değiştiğini görmelerini sağladık.”


Origin Crisis’te zaman/mekan sürekliliği tehlikeye giriyor ve Brainiac yenilmiş olsa da savaş devam ediyor. Oyuncular, yeni Harekat ve Operasyonlarda savaşacak ve kaderin dengesini Kahramanlardan veya Kötü Adamlardan yana değiştirmek için Future Batman veya Future Lex Luthor’un yanında olacak. Bu iki kuvvet, ikonik karakterlerin geçmişlerindeki en önemli olayları değiştirmeye çalışmak için tüm güçlerini kullanacak. Hikaye ortaya çıktıkça oyuncular yeni çok oyunculu ve solo simülasyonlara erişim kazanacak.

Origin Crisis’in özellikleri:
-Yeni Kuantum Güç Kontrolü Seti – Zamanı değiştirin, yerçekimini kontrol edin ve uzay kavramını temelinden değiştirin!
-İki yeni zorlu Harekat
-İki yeni Kahramanın Geçmişi Operasyonu
-İki yeni Kötü Adamın Geçmişi Operasyonu
-İkonik Gariplikler – İki yeni Solo Simülasyon Müsabakası
-Tier 5 PvE Kıyafetleri dahil yeni Kıyafetler ve yeni ikonik esintili teçhizat
-Yeni Yetenekler, Koleksiyonlar ve Kupalar

DCUO Origin Crisis eklenti paketi, oyunun Legendary üyeleri tarafından www.dcuniverseonline.eu web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir, Premium kullanıcılar ve ücretsiz kullanan oyuncular ise yeni eklenti paketini oyun içindeki marketplace’ten 8.99 Avro karşılığında satın alınabilir.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 10:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
DC Universe Online: Origin Crisis artık aramızda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×