Dead by Daylight, PS5 ve Xbox Series X'e geliyor

Özgür Deveci
Özgür Deveci 2.09.2020 - 11:26
Behaviour Interactive tarafından geliştirilen korku oyunu Dead by Daylight, önümüzdeki noel döneminde PS5 ve Xbox Series X'e geliyor.

Geliştirici Behaviour Interactive ve yayıncı Starbreeze, multiplayer korku oyunu Dead by Daylight'ın önümüzdeki noel döneminde PlayStation 5 ve Xbox Series X'e geleceğini duyurdu. Dead by Daylight'a PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında sahip olan kullanıcılar, oyunun yeni nesil sürümüne ücretsiz bir şekilde geçiş yapabilecek ve tüm ilerlemeler otomatik olarak aktarılacak.

Oyunun yönetmeni Mathieu Cote bir basın açıklamasında "Hepinizin bildiği ve çok sevdiği oyun, geleceğe adım atıyor. Geliştirici ekip yıl boyunca bu plana odaklandı ve size daha önce hiç görmediğiniz Dead by Daylight'ı sunmaktan ötürü çok heyecanlıyız. Bunun yanı sıra yeni bölümlerin ve arşivlerin geleceğini de şimdiden duyurmuş olalım. Bu çok iddialı ve biz buna hazırız." ifadelerinde bulundu.

Dead by Daylight, PS5 ve Xbox Series X'e geliyor

Yakalanmadan ölüm bölgesinden kaçın

Behaviour Interactive tarafından geliştirilen korku oyunu Dead by Daylight, önümüzdeki noel döneminde PS5 ve Xbox Series X'e geliyor. Buna ek olarak oyunun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia ve PC sürümleri için görsel geliştirmeler de yakında yayınlanacak. Bu geliştirmeler büyük ölçüde ışıklandırmaları, video efektlerini, modellemeleri, dokuları, animasyonları ve çok daha fazlasını içerecek.

Ayrıca kilitli dolaplara, jeneratörlere, paletlere ve iki haritaya odaklanacak bu yama önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Tüm bunlara ek olarak geliştirici ekip oyunun çapraz platform desteği ile Nintendo Switch, Steam ve Google Stadia platformlarına geleceğini bir kez daha doğruladı. Oyuncular burada da ilerlemelerini bir platformdan diğerine ücretsiz bir şekilde aktarabilecek.

Dead by Daylight hakkında

Dört oyuncunun kestirilemeyen, zamanla değişen bir çevreye adım attığı ve yeni cinayetler işlemeye çalışan katil beşinci oyuncuyu zekâlarıyla alt etmek için ellerinden geleni yaptığı asimetrik bir çevrimiçi korku deneyimini yaşayın. Katil olarak kült korku klasikleri (pala kullanan manyaklardan doğaüstü canavarlara kadar) arasından seçim yapın ve kurbanlarınızı izlemek, işkence yapmak ve katletmek için eşsiz yeteneklerinizi birinci şahıs görüş açısıyla kullanın. Hayatta kalan biri olarak her birinin kendine özgü yetenekleri bulunan dokuz farklı karakterden birini seçin ve arenada kaçışınızı engelleyen elektronik kapılara güç vermek amacıyla bozulmuş jeneratörleri tamir etmek için başkalarıyla işbirliği yapın ya da tek başınıza çalışın. Hayatta kalanlar ve katil karakterlerinin her biri kendi yolunu seçebilir, oyun tarzınıza uygun istediğiniz yetenekleri geliştirebilir.

Son olarak oyunun yayınlanan yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead by Daylight, PS5 ve Xbox Series X'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×