Dead Island film mi oluyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.02.2011 - 12:36
Hollywood videoyu çok beğenmiş
Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran Dead Island videosu neredeyse bir rekora imza atarak 3 milyon kere izlendi. Üstelik fikir Hollywodd tarafından da çok beğenildi.

Indusrty Gamers'ın haberine göre bu zaman zarfında bu duygu yüklü videonun sadece Tweeter üzerinden takip edilebilen sayısı üç milyonu bulmuş durumda.

Dead Island film mi oluyor?
Bu arada LA Times adlı gazeteye konuşan Deep Silver birden çok film yapımcısı ile görüşme halinde olduklarını belirtti.

Geçen hafta ayrıca Union ve Mumy yapımcısı Sean Daniel'in Dead Island'ın haklarını satın aldığı yönünde dedikodular da yayılmıştı ancak Deep Silver ne kendilerine ne de Techland'e bu şekilde bir teklif gelmediğini belirtti.

Hollywood tarafı ile görüştüğünü belirten firma isim vermekten ise kaçındı.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Island film mi oluyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×