Dead Island ön sipariş detayları belli oldu

Uğur Nayır
Uğur Nayır 4.06.2011 - 12:11
Ölülerin bonusu başka olur
Techland tarafından geliştirilmekte olan Dead Island'ı ön sipariş edenler bonus bir DLC'ye sahip olacak. Bloodbath ismindeki DLC'de dört farklı arenada zombi ordusuna karşı savaşırken, kazandığımız tecrübe puanları da ana campaign moduna eklenecek. Ayrıca eklenti içinde "Brain Wave" adında bir bomba da yeni silah olarak yer alacak. İsteyen kişiler Bloodbath eklentisini, Dead Island'ın çıkışından sonra parayla da alabilecek.
Dead Island ön sipariş detayları belli oldu
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Island ön sipariş detayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×