Dead Island'a mükemmel video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.02.2011 - 11:01
İnsanın içini parçalıyor adeta
Call of Juarez'i bilirsiniz, nitekim yakın zamanda oyunun üçüncüsü Call of Juarez: Cartel geliyor. CoJ severlerin en büyük arzusu ikinci oyunun birincisinden daha iyi olması ve geliştirici firma Techland'in iyi bir iş çıkartması.

Halbuki, Polonyalı firma Techland'in kafasında olan tek şey Call of Juarez değil. Hatta belki CoJ'un ikinci sırada yer aldığını bile söyleyebiliriz.

Nitekim 2006'da yapılan E3'te firmanın standında demosunun bulunmasına rağmen bu zamana kadar sessiz sedasız giden bir oyunu bulunuyor; Dead Island.

Bu ismi belki duydunuz belki duymadınız. Oyunu internetten araştırırsanız yazanlar hakkında belki "Çok abartmışlar" diyebilirsiniz. Nitekim adından da belli olduğu gibi oyun bir zombi oyunu ve adada geçiyor. RPG öğeleri ile bezenmiş bir FPS olarak açıklanıyor. Survival horror türünde yapılan oyunun yeni gelen sinematik videosu ciddi anlamda insanı derinden etkileyecek şekilde hazırlanmış. Şu ana kadar bulduğumuz bilgiler doğrultusunda oyun her üç platforma da çıkacak gibi gözüküyor.

Son zamanlarda zombiler denilince akla gelen Walking Dead dizisindeki dramayı bu videoda bulmak mümkün. Oyunun çıkış tarihi internette henüz belli değil konumunda yer alsa da 2011 içerisinde çıkması bekleniyor. Lafı daha uzatmadan buyrun videoya.

Yorumlar 116
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Island'a mükemmel video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×