Dead or Alive 5 Ultimate için yeni fragman görüldü

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 3.09.2013 - 15:58
Seksi kızlarımız, kapışmaya devam ediyor
PS3 ve Xbox 360 platformlarında piyasaya çıkacak olan Dead or Alive 5 Ultimate, 6 Eylül tarihinde geliyor. Dead or Alive serisine devam etme kararı veren Team Ninja, bakalım gelecekte Dead or Alive 5 Ultimate sonrası için, neler yapacak göreceğiz. Bunların yanında, çıkışına kısa bir süre kala, yeni bir fragmanını da bizlere sunuyor. İyi seyirler.

Dead or Alive 5 Ultimate için yeni fragman görüldü


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 01:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead or Alive 5 Ultimate için yeni fragman görüldü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×