Dead Or Alive 5 Ultimate'a yeni bir güzel gelecek

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 13.01.2014 - 12:08
Team Ninja'nın lideri konuştu
Geçtiğimiz haftalarda Dead Or Alive 5 Ultimate'in yeni güzeli Marie Rose'un bilgisini veren Team Ninja, yeni sürprizlerin peşinde olduğunu açıklamıştı.

Team Ninja'nın lideri Yosuke Hayashi, yeni bir karakteri Dead Or Alive 5 Ultimate'e ekleyeceklerini bildirdi. Yakın zamanda bir güncelleme olacağını ve Ocak ayının sonunda da daha fazla detay vereceklerini açıkladı.

Dead Or Alive 5 Ultimate'a yeni bir güzel gelecek
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2023 14:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Or Alive 5 Ultimate'a yeni bir güzel gelecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×