Dead or Alive 5 Ultimate'in oynanış videosu yayımlandı

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 19.07.2013 - 10:22
Yeni kostümler, yeni dövüş teknikleri ve daha fazlası
Ünlü dövüş oyunlarından biri olan Dead or Alive 5, Ultimate ismiyle 3 Eylül tarihinde tekrar bizlerle buluşacak. PS3 ve Xbox 360 platformlarına gelecek olan Dead or Alive 5 Ultimate, adından da anlaşılacağı gibi Dead or Alive'ın devamı. Momiji, Jacky Bryant, Leon, Ein ve Rachel'ı bizlere sunacak olan Dead or Alive 5 Ultimate, yeni kostümler, yeni dövüş teknikleri ve yeni görüntülerle bizlere sunuluyor.

İşte Dead or Alive 5 Ultimate için yayımlanan son görüntüler. İyi seyirler. 

Dead or Alive 5 Ultimate'in oynanış videosu yayımlandı


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead or Alive 5 Ultimate'in oynanış videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×