Dead or Alive: Dimensions Nintendo 3DS için geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.03.2011 - 19:37
Acımasız dövüş üçüncü boyuta taşınıyor

Nintendo’nun yeni el konsolu Nintendo 3DS için Mayıs 2011’de çıkacak olan Dead or Alive Dimensions oyununun yapımcılığını Tecmo Koei Europe Ltd. yapacak. İki firma arasında yapılan anlaşma şartları çerçevesinde oyunun Avrupa’daki satışı, pazarlaması ve dağıtımından Nintendo sorumlu olurken, Tecmo Koei yapımcı olarak yer alacak.

Dövüş oyunu sevenlerin ilgiyle takip ettiği dünyaca ünlü dövüş serisi Dead or Alive’ın bir oyunu ilk defa Nintendo için satışa çıkacak. Nintendo 3DS için geliştirilen Dead or Alive Dimensions oyunu, interaktif özellikleri ve dinamik oynanışı ile ön plana çıkıyor.

25 oynanabilir karakter sunan oyun, StreetPass özelliğini kullanarak yapay zekanın kontrol ettiği karakterler ile dövüşmeyi sağlıyor. Bu özellik aynı zamanda gizli karakter figürlerini açmaya da yardımcı oluyor. Nintendo 3DS’in gelişmiş özellikleri ve dokunmatik ekranı ile birleşen ve karışık dövüş hareketlerini rahatça oynama fırsatı sunuyor.

Nintendo ile gözlüksüz 3 boyutlu Dead or Alive heyecanına hazır olun.

-Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead or Alive: Dimensions Nintendo 3DS için geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×