Dead Rising 2 DLC'si neler vaat ediyor?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 17:23
Kameranın dönüşü yaman olur
Zombi-biçme(!) oyunlarının önde gelen ismi Dead Rising 2 için Case of West adlı bir DLC duyuruldu. Bu ayın sonuna doğru çıkması beklenen DLC'nin en büyük özelliği de The Camera adı verilen özelliğin geri dönmesi.

Dead Rising 2 DLC'si neler vaat ediyor?
Case West'te oyuncular Frank West ile Fortune City'e yapılan zombi baskınının sonrasını oynabilecekler. Chuck Greene'i seçerek co-up modunda oynanabilecek DLC, bizi Fortune City'nin en dip köşelerine götürecek.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2 DLC'si neler vaat ediyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×