Dead Rising 2 duyuruldu

Yüksel Uçar
Yüksel Uçar 14.07.2010 - 22:44
Dead Rising 2 duyuruldu
       Capcom'un ünlü zombi içerikli oyunu "Dead Rising'in" 2. oyunu resmen duyuruldu. İlk oyunu Xbox 360'da 1.5 milyon kopya satmayı başarmış ve geçtiğimiz aylarda PS3 ve Wii platformlarına da çıkarılacağı duyurulmuştu. Kanadalı oyun yapımcısı olan Blue Castle Games tarafından geliştirilecek ve oldukça geliştirilmiş grafiklerle gelecek olan oyun, ilk oyunun aksine multiplatform olarak PC, PS3 ve XBox 360 için geliştirilmekte olup, çıkış tarihi hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


KAYNAK strategyinformer.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×