Dead Rising 2 geliyor

Güven Gümüş
Güven Gümüş 14.07.2010 - 22:45
Dead Rising 2 geliyor

Dead Rising 2 geliyor

Geçtiğimiz aylarda Japon magazin dergisi Fatmitsu'da yayımlanan haberde, Capcom'un başarılı oyunu "Dead Rising'in" ikinci oyunu için çalışmaların başladığı haberi yapılmıştı. Bugün ise konuyla ilgili olarak Capcom'dan bir açıklama geldi ve "Dead Rising 2'nin" onaylandığını açıkladı. Oyunu Kanadalı oyun yapımcısı Blue Castle Games geliştirecek; yapımcının yayımladığı raporda, yeni çalışmalarında "Dead Rising 2'nin" de yer aldığı belirtiliyor.

KAYNAK
Dead Rising 2 geliyor
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×