Dead Rising 2'de erken başlangıç

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.07.2010 - 10:59
Dead Rising 2'ye ağustosta başlıyoruz

Zombilere karşı mücadelemiz, önümüzdeki ay başlıyor. Capcom, Dead Rising 2'nin öncesini anlatacak olan Dead Rising 2: Case Zero'nun ağustos ayında Xbox Live üzerinden satışa sunulacağını açıkladı.

Xbox 360'a özel olan bu giriş oyunu, 400 Microsoft puanına satılacak. Ancak bütün herkesin ücretsiz oynayabileceği bir kısmı da bulunacak.

Capcom'dan Keiji Inafune, oyunun hem yeni başlayanlara Dead Rising evrenine kolay bir giriş, hem de serinin hayranlarına Frank West'in daha önce nasıl hayatta kaldığıyla ilgili bilgiler sunacağını söyledi.

Dead Rising 2, 1 Ekim'de PS3, Xbox 360 ve PC platformlarında piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2'de erken başlangıç

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×