Dead Rising 2'den eğlenceli bir video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 10:48
Çılgınca öldürme yöntemleri
Blue Castle tarafından geliştirilip, Capcom tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Dead Rising 2'nin yeni bir videosu yayımlandı. Oyunda birçok farklı silahı kullanabiliyor, kombine edebiliyor, böylelikle farklı öldürme yöntemleri deneyebiliyoruz. Binlerce zombiyle kaplı oyun alanlarında daha önce görmediğiniz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, en azından videoya göz atmanızda fayda var. Dead Rising 2, PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirildi. İyi seyirler.


Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2'den eğlenceli bir video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×