Dead Rising 2'nin PS3-X360 karşılaştırması

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.09.2010 - 17:09
Sizce arada fark var mı?
Blue Castle Games tarafından geliştirilip, Capcom tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Dead Rising 2'nin PS3 ve X360 versiyonlarını karşılaştıran bir video yayımlandı. Bu iki konsolun yanında PC için de geliştirilen yapım, geçtiğimiz günlerde raflarda yerini almıştı. Oyunda Chuck isimli bir motosiklet sürücüsünü kontrol ediyor ve hem hayatta kalmaya, hem de küçük kızı için Zombrex isimli ilacı bulmaya çalışıyoruz. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Rising 2'nin PS3-X360 karşılaştırması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×