Dead Rising 4, PlayStation 4 için geliyor

Dead Rising 4, PlayStation 4 için geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 2.09.2017 - 12:42
Serinin son halkası artık PlayStation 4'te de oynanabilir olacak.
Üçüncü oyunundan sonra adını Xbox One platformu ile yan yana duymaya alıştığımız Dead Rising 4'ün, PlayStation 4 için çıkacağı açıklandı. Eğlenceli zombi katletme oyunu, Capcom'un verdiği bilgilere göre PlayStation 4'te, Dead Rising 4: Frank’s Big Package adını alarak çıkacak. Oyuna ait olan tüm indirilebilir içeriklerin ücretsiz verileceği söylenen Dead Rising 4: Frank’s Big Package'da, Capcom Heroes modunun da bulunacağı söyleniyor. 5 Aralık tarihinde çıkacağı söylenen oyunun fiyat etikesi ise 49.99 dolar olarak ayarlanmış durumda.


Dead Rising 4, ilk olarak 6 Aralık 2016 tarihinde Xbox One ve Windows 10 için piyasaya sürülmüştü. 90 gün boyunca Windows 10'a, bir yıl boyunca ise Xbox One'a süreli özel olan oyun artık diğer platformlara çıkma konusunda özgür durumda. Oyunun Nintendo Switch platformuna çıkıp çıkmayacağı şimdilik belli. Hali hazırda güzel bir zombi temalı oyuna sahip olmayan Nintendo Switch, ilerleyen günlerde üçüncü parti oyunlar için daha fazla atak yapabilir.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2017 22:46
Xbox cu lar in haline üzülüyorum özel oyun diye bir şey kalmadı. Kral olan kazanan yine pc ve ps4 oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×