Dead Space 2, ellere geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 11:21
Koca uzayı, minik bir ekrana sığdırabilir misiniz?

Visceral Games tarafından geliştirilen, PC, PS3 ve X360 platformları için 25 Ocak'ta raflarda olması beklenen aksiyon macera oyunu Dead Space 2, mobil platformlara da geliyor. Herhangi bir platform belirtilmemiş, ama PSP olabileceği ve bir süre önce haberini de yaptığımız Dead Space Sabotage'in de bu oyunun ismi olabileceği söyleniyor.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 2, ellere geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×