Dead Space 2'den yeni video

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 15.11.2010 - 16:02
Korkuya ne kadar hazırsınız?

Dead Space çıktığında oyun dünyası bu kadar korkuyu hissettiren ve güzel bir senaryoya sahip bir yapımı beklemiyordu. Otoriteler ve oyuncular tarafından oldukça beğenilen Dead Space'in devamının gelmesi kaçınılmazdı.Dead Space 2'de hikaye genişleyerek devam edecek. Yapımcılar, yeni oyunda da korkacağımızın sözünü veriyorlar. Dead Space 2, 2011 yılının ocak ayında PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 2'den yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×