Dead Space 2'nin koleksiyonluk versiyonu doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.10.2010 - 13:54
Uzayda olmak ya da koleksiyon yapmak
Visceral Games tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Dead Space 2'nin koleksiyonluk bir versiyonu, dün Amazon.com'da görünmüştü. İşte o paket, EA Games tarafından doğrulandı. Paketin içinde silah figürü, tasarım kitapçığı, müzik CD'si, özel DLC kartı gibi unsurlar bulunuyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 25 Ocak'ta satışa sunulacak. Daha fazla detay için resmi siteye bakabilirsiniz.

Dead Space 2'nin koleksiyonluk versiyonu doğrulandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 2'nin koleksiyonluk versiyonu doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×