Dead Space 2'ye sürpriz multiplayer heyecanı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.02.2011 - 11:36
Oyunun yapımcısını vurana bir hediye var
7 Şubat 2010'da İngiltere saati ile sabah 3.23'te Dead Space 2'nin yapımcısı Steve Papoutsis oyunun multiplayerına katıldı. Papoutsis yayınladığı bir tweet'te "DS2 MP'de seviye atlama zamanı. Eğer beni öldürürseniz size özel bir hediye var" diye yazdı.

Dead Space 2'ye sürpriz multiplayer heyecanı
Daha öncesinde yapılan bir duyuru ise mücadelenin sadece Xbox Live oyuncularına özel olduğu belirtilmişti.

Dead Space 2 oyuncuları için düzenlenen geliştiriciler tarafından düzenlenen multiplayer etkinliklerinden farklı olarak bu seferki oyun Papoutsis'in aklına esip o anda başlattığı bir şey oldu.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 2'ye sürpriz multiplayer heyecanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×