Dead Space 3 için "ilgi" şart

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 14:51
Oyuncular beğenirse, yapımcılar da devam ettirir
Visceral Games tarafından geliştirilen aksiyon korku oyunu Dead Space 2, 25 Ocak 2011'de PC, PS3 ve X360 platformu için raflarda olacak. Serinin ilk oyunu güzel bir ilgi görmüş, ardından da Extraction geliştirilmişti. Peki Dead Space 2'den sonra serinin akibeti ne olacak? Yapımcılar, bunun için oyunculardan ilgi bekliyor. Zira yapımcıların şimdiden Dead Space 3 için planları varmış, ancak bu ve benzeri projelerin hayata geçebilmesi için öncelikle Dead Space 2'nin güzel bir ilgi görmesi bekleniyormuş.

Dead Space 3 için "ilgi" şart
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 3 için "ilgi" şart

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×