Dead Space 3 için alımlar başladı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.04.2011 - 14:35
Gel Isaac gel, daha işimiz bitmedi
Beklenen oldu ve EA'nın yeşil ışık yakmasından sonra Visceral Games, Dead Space'in yeni oyunu için çalışmalara başladı.

Yeni oyun için dün yayımlanan bir iş ilanı da zaten bunu kanıtlar nitelikte. Firma şu an için kıdemli bir bölüm tasarımcısı arıyor. Visceral'ın bu alanda istediği aksiyon/shooter oyunları hakkında derin bilgiye sahip bir kişi.

Dead Space 3 için alımlar başladı
Oyun şu an için Playstation 3 ve Xbox 360 için listelenmiş durumda.

İlanda ayrıca oyunun konsol tecrübesi için yeni standartlar oluşturma amacıyla bir ekip oluşturacağı yazıyor. Ekibin değer öncelikleri de sıralanmış. Buna göre; ilk önce oynanış, kontrol hissi çok önemli, yaratıcılık kültürü olmalı, tekrardan oynanabilecek, ekran zamanda ve sık sık yapılacak oynanış testi, hatalardan ders çıkartan, hızlı ve zekice çalışan kişiler.

İkinci oyundan sadece birkaç ay sonra üçüncü oyuna başlanması güzel bir haber olan Dead Space için yeni konsepti merakla bekliyoruz.
Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 3 için alımlar başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×