Dead Space: Aftermarth geliyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.12.2010 - 10:16
Dead Space 2 ile yetinemeyenlere
Dead Space 2'nin çıkmasına sadece iki aylık bir süre kala oyunla ilgili hoş haberler de gelmeye devam ediyor. EA'nin yaptığı duyuruya göre, Dead Space 2'nin öncesini anlatacak olan anime Dead Space: Aftermath artık beğeniye sunulmaya hazır. Blu-Ray ve DVD olarak çıkacak olan anime Amerika için 25, Avrupa içinse 28 Ocak tarihinde piyasada olacak.

Dead Space: Aftermarth geliyor
Hem Dead Space hem de anime severler olarak merakla bekliyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space: Aftermarth geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×