Dead Space Remake silahları güncelleniyor

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 14.04.2022 - 10:58
Geliştirici ekip yaptığı açıklama ile Dead Space Remake silahları hakkında detay verdi ve bazı güncellemelerin yapılacağını duyurdu.

Electronic Arts çatısı altında geliştirilen Dead Space Remake silahları hakkında hayranları heyecanlandıracak yeni bir bilgi yayınlandı. Geliştirici ekip başta silahlar olmak üzere büyük değişikliklere gidildiğini belirtti.  

Dead Space Remake silahları güncelleniyor

Dead Space Remake silahları güncelleniyor

Bu hafta resmi Twitter ve Reddit hesabından yapılan bir açıklamada Motive Studio’nun Plasma Cutter ve Pulse Rifle silahları üzerinde değişiklikler yaptığı ve bu değişikliklerle alakalı oyunculardan geri dönüşler aldığı görüldü. Yapılan geri dönüşlerin, silahların oyunda ki geleceği konusunda önemli bir role sahip olacağı aşikâr.

Motive Studio’nun topluluk yöneticisi Caden House, yayınladıkları oynanış videosunun üzerine gösterdikleri silahların son halinin bu olmadığını ve halen oyunun çıkışından önce değişikliklere gidilebileceğinin altını çizdi. Videoyu önceki oyunlarla kıyaslamak gerekirse, silahların vuruş hissiyatının arttığı görülmekte. Pulse Rifle’ın daha kaotik atışlara sahip olmasının oyunun hissiyatı açısından daha iyi olacağını belirten Caden, aynı zamanda çevreyle olan etkileşimlerin arttırıldığına dikkat çekti. 

Youtube üzerinden yapılan canlı yayınlarla oyuncularla buluşan Motive Studio, her iki tarafı da memnun edecek bir iş çıkaracak gibi gözüküyor. Caden, Serinin hayranlarına mayıs ayında oyunun sanat tasarımının ön planda olacağı yeni bir yayının yapılacağının müjdesini verdi. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 18:28
silent hill remake leri gelsin
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 20:42
Türkçe altyazı da olur inşallah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 19:05
Plasma Cutter a dokunmazlar umarım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 14:09
aga niye değişiyonuz ya?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space Remake silahları güncelleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×