Dead Space Sabotage?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 11:36
Dead Space evreninde yeni bir oyun mu?
Visceral Games, şu sıra Dead Space 2'yi hazırlıyor. İlkinin beğeni görmesinin ardından hazırlanan oyun, 25 Ocak tarihinde PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak, ancak tek gelişme bu değil gibi. EA Games, deadspacesabotage.com domainini satın almış. Şimdiye kadar Dead Space'in ismi, oyun, kitap ve animasyon gibi kategorilerde geçti. Acaba bu yeni isim, bir oyun mu, yoksa farklı bir ürün mü? İşte şimdilik bu bir sır.

Dead Space Sabotage?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space Sabotage?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×