Dead Space'den gelişim günlüğü videosu

Pamir Gökalp
Pamir Gökalp 19.07.2010 - 17:27
Dead Space'den gelişim günlüğü videosu

Dead Space'den gelişim günlüğü videosu

EA'nın çıkarmaya hazırlandığı, korku-shooter tarzında ve TPS kamera açısıyla oynanacak olan "Dead Space'e" ait gelişim günlüğü (development diary) videosu yayımlandı. Bildiğiniz gibi bu sene rağbette olan hayatta kalma oyunlarına "Left 4 Dead" ve "Alone in the Dark 5'den" sonra "Dead Space" de benzeri bir konuyu işliyor; hem de Unreal Engine 3 kullanarak. Fakat şunu da belirtmekte fayda var; yapımcılar oyunun multiplayer'ını henüz duyurmadılar, bu yüzden oyuncular şimdilik SP'ye mahkum kalacaklar gibi görünüyor. Ayrıca oyunun bu senenin son çeyreğinde PC, Xbox 360 ve PS3 sahipleri ile buluşacağını belirtmekte de yarar var. Video'ya
Dead Space'den gelişim günlüğü videosu
buradan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space'den gelişim günlüğü videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×