Dead Space'in yapımcısına elveda

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 19.09.2011 - 12:27
Bir yıldız daha kaydı
Visceral Melbourne, Avustralya kanadı bugün kapanabilir. Stüdyo yeni bir proje üstünde çalışıyordu, ancak EA Games Label'dan sorumlu olan Patrick Soderland, projenin mali açıdan kayıp olacağını düşünerek iptal etmişti. EA Games kapanma olayıyla ilgili olarak yorumda bulunmasa da,  IGDA Melbourne (International Game Developers Association) resmi Twitter hesabında kapanmayı doğruladı. Stüdyo daha önce Dead Space, Godfather 2 ve Dante's Inferno'yu geliştirmişti.

Dead Space'in yapımcısına elveda
Dead Space'in yapımcısına elveda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×