Dead Space'in yeni videoları yayımlandı

Tulga Dayantürk
Tulga Dayantürk 19.07.2010 - 17:29
Dead Space'in yeni videoları yayımlandı

Dead Space'in yeni videoları yayımlandı

Oyunun:

Yapımcısı: EA Redwood Shores
Yayımcısı: Electronic Arts
Türü: TPS
Platformları: PC, Xbox 360, PS3


Yayımcılığını Electronic Arts'ın yaptığı bilim kurgu-korku türündeki "Dead Space" oyununa ait yeni videolar yayımlandı. Oyunda, Ishimura adlı bir uzay gemisinin uzaylı yaratıklar tarafından işgal edilmesi ve ana karakter olarak yöneteceğimiz Isaac Clarke'ın bu yaratıklara karşı vereceği ölüm kalım mücadelesi anlatılıyor. Korku atmosferinin ön planda olduğu oyunun Amerika çıkış tarihi 14 Ekim 2008, Avrupa çıkış tarihi ise 27 Ekim 2008 olarak gösteriliyor. Oyun hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sitemizde yayımlanan ön incelemesini okumak için
Dead Space'in yeni videoları yayımlandı
tıklayınız.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space'in yeni videoları yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×