Dead To Rights Xbox'a geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Dead To Rights Xbox'a geliyor
Namco yaptığı açıklama ile ünlü PS2 oyunu Dead To Rights'ı Xbox'a getirmek istediğini belirtti. Oyunda Jack Slate adında cinayetle suçlanan bir polisi yönetiyoruz ve oyunumuz action/advanture türünde. Oyunda mini oyunların yanısıra ayrıca pixel shading özelliği ve Dolby Digital ses desteği de yeralacak. Dead To Rights'ın Xbox sürümünün bu yaz haır olması bekleniyor...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead To Rights Xbox'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×