Deadpool 2'nin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı!

Deadpool 2'nin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.03.2018 - 16:32
Deadpool 2 için hazır mıyız?

Deadpool 2'nin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı. Eski fragmanlara göre çok daha fazla içerik gördüğümüz bu fragmanda aksiyona doyuyoruz. X-Force'tan Cable'a bütün karakterleri gördüğümüz fragman, aynı zamanda ilk filmden tanıdık yüzleri de unutmamış. Önceki videolarda Deadpool'un dalga geçtiği Cable'ın kolunu da CGI'ı bitmiş bir şekilde görünüyor.

Deadpool 2'nin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı!

Blind Al, Negasonic Teenage Warhead, Colossus, ve Dopinder gibi karakterlerin yer aldığı bu eğlenceli fragman, bizi film için heyecanlandırmaya yetti. Özellikle geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan "Filmin ilk filme göre kötü olduğu ve test görüntülerinin beğenilmediği " haberlerinden sonra derin bir nefes aldık diyebiliriz. Bu hafta içerisinde film için bazı yeniden çekimlerin olduğunu da belirtelim. Bu çekimler sonrasında filmde gizli bir karakterin ortaya çıkacağı belirtilmekte. Disney, FOX anlaşmasına rağmen yoluna emin adımlarla devam eden Deadpool, ikinci filmi ile ilk filmdeki başarısını yakalamak istiyor. Ryan Reynolds'ın oynamak için doğduğu Deadpool, devasa bir hayran kitlesine sahip. Aşağıdan, filmin yayınlanan yeni fragmanını izleyebilirsiniz. Deadpool 2, 17 Mayıs'ta sinemalarda.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 06:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2018 11:55
İlk filmi overrated'ın önde gideniydi.Bu da yüksek ihtimalle daha berbat olacak ve test gösterimde nefret edilmiş.Millet anladı artık ne olduğunu.Reshoot'a gitti ve Roshoot olup da başarılı olan filmler çok nadirdir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2018 11:21
tabi çok fark olur. 1. flim ile 2. flim in seneristi farklı alakasız bişeyler gelecek 5.5 alırsa şükür.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2018 22:26
a w e s o m e maaannnnnnnn
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×